D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

Termék leírása:

lásd részletek

Átvétel

  • Üzletünkben
  • Házhozszállítással

D-Link DEM-311GT SFP 1000Base-SX Multi-mode Fibre Transceiver

Termék kódja: DEM-311GT
Gyártó: D-Link
Termék ára: 18 524 Ft 14 586 Ft + ÁFA

Garancia:

24 hónap
0,061 kg
Raktár info:
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Csomagponton átvehető:

Fizetési lehetőségek

  • Banki átutalás

  • Készpénz

  • Utánvét

  • Utánvét Bankkártyás fizetéssel



Segíthetünk? Kérdezd szakemberünket.

Szervízünk elérhetősége: +36-20/358-7454

pageload: 4.74 mp