Monitor Samsung 27" LS27D400GAUXEN IPS LED - LS27D400GAUXEN
16:9, 1920x1080, 27", Full HD, LED, IPS, 100Hz, 5ms, 1000:1, 250cd/m2, DP, 2xHDMI, 2xUSB2.0, Black, Állítható magasság
Termék kódja: LS27D400GAUXEN
Gyártó: Samsung
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Fontos információ
Tisztelt Partnerünk!
A regisztráció menete:
A regisztráció részletei a  https://my.samsung.hu/termekregisztracio honlapon tekinthetőek meg.
Specifikáció
12 hónap
16:9
1920x1080
27 "
Full HD
LED
IPS
100 Hz
5 ms
1000:1
250 cd/m2
Nem
Nem
Igen
2 db
2 db
Black
Igen
Szállítási információk
MPL - Magyar Posta
Szállítási információk
Házhozszállítás GLS
Házhozszállítás ExpressOne
Foxpost automatába
Hasonló termékek
Hálózati eszközök
OC200
Külső raktáron
Notebook
G614PR-RV036
Külső raktáron
Szünetmentes tápegység
PRO1500I_LED
Notebook kiegészitők
55361
Raktáron
Powerbank vésztöltők
P10080000213-00
Notebook kiegészitők
A08KLUT
- segithetünk?
Kérdezze
kollégáinkat!
Szerviz, beszerzés, akciók, árkérések, kedvezmények
Kapcsolat
Kérdezze kollégáinkat!
Akciós termékek
Akció!
Arctic Freezer 36 A-RGB fekete processzorhűtő