Notebook kiegészitők Zalman NS2000 black notebook hűtő - ZM-NS2000
Hűtő, 200mm, 20dB, 3xUSB, 377x283x52mm, Black
Termék kódja: ZM-NS2000
Gyártó: Zalman
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Specifikáció
Max. méret     17 "
Gyártó     Zalman
Csatlakozó     USB
Garancia     24 hónap saját
Leírás
Ergonomikus kialakítás
4 szinten állítható dőlési szög (7.5˚, 20˚, 30˚, 45˚)
Erős és csendes hűtési teljesítmény
Hátsó kábelkezelés
3 db USB 2.0 port
Kényelmes USB-hub elhelyezés
200 mm-es nagy teljesítményű ventilátor
Kényelmes, elöl lévő ventilátorvezérlő
Specifikáció
Black
12 hónap
377x283x52mm
Hűtő
3 db
200 mm