TV LG 50" 50NANO80A3B LED Smart - 50NANO80A3B.AEU
LED, 50", 4K, 3840x2160, 60Hz, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi, Bluetooth, Smart, webOS 25, Gamer
Termék kódja: 50NANO80A3B.AEU
Gyártó: LG
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Specifikáció
36 hónap
LED
50 "
4K
3840x2160
60 Hz
Nem
Nem
Igen
Igen
Bluetooth, Smart
webOS 25
Szállítási információk
MPL - Magyar Posta
Szállítási információk
Házhozszállítás GLS
Házhozszállítás ExpressOne
Foxpost automatába
Hasonló termékek
Táp
MPE-5502-ACAAG-3BEU
Külső raktáron
Egér
MM-365 BK
Külső raktáron
Kábelek/Átalakítók
MXLY2ZM/A
Notebook kiegészitők
4X40Y95214
Egér
USB eszközök
PAPW4A-U3-015-BK-EP
Raktáron
- segithetünk?
Kérdezze
kollégáinkat!
Szerviz, beszerzés, akciók, árkérések, kedvezmények
Kapcsolat
Kérdezze kollégáinkat!
Akciós termékek
Akció!
PCI kártya 2soros+1párhuzamos port
Bővítőkártyák
PCX2+1
Raktáron
Akció!
Alaplapok Gigabyte B760 GAMING X AX - B760 GAMING X AX
Alaplapok
B760 GAMING X AX
Egér Genius NX-7000 BlueEye Black - 31030027400
USB 2.0 C-C kábel 1m Borofone PD 60W BX51