TV LG 50" 50UA75003LA LED Smart - 50UA75003LA.AEU
LED, 50", 4K, 3840x2160, 60Hz, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi, Widi, Bluetooth, Smart, webOS
Termék kódja: 50UA75003LA.AEU
Gyártó: LG
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Szeretnéd otthon is megtapasztalni az igazi mozis élményt? Ebben az esetben nagyszerű választás lehet számodra ez a remek LG LG UHD TV. Élvezd a lenyűgöző látványvilágot, hála a fejlett LCD LED technológiának és HDR10 és HLG szabvány támogatásnak. Biztos lenyűgöző lesz számodra az óriási film és sorozat választék az olyan közkedvelt streaming szolgáltatóktól, mint a YouTube, NETFLIX vagy a Voyo. A dinamikus jelenetek szerelmeseit is elkápráztatja 50 / 60Hz képfrissítési frekvenciája. Gamer mód, VRR (Variable Refresh Rate) és Cloud gaming garantálja a legigényesebb játékosok elégedettségét is. Remek hangzás fokozza a nagyszerű látványt, amiért 20W-os hangszóró felel. Ezen LG Smart TV a modern WebOS operációs rendszert használja, és megjelenését egy egészen elegáns dizájn egészíti ki. A TV megjelenését fekete szín egészíti ki. A TV falra való függesztéséhez használj VESA szabványú konzolt, melynek méretei 200×200 mm. A távirányító a csomag részét képezi.
Kivételesen éles képi megjelenítés
Élvezd a részletes 4K Ultra HD felbontást 50" képátló mellett. Ez a lenyűgöző LG TV a képernyő egész területén nagy számban elhelyezett pixelnek köszönhetően rendkívül éles kép megjelenítésére képes. A 4K megjelölés arra utal, hogy négyszer annyi képponttal rendelkezik, mint a standard Full HD képernyő. A kép 3840 × 2160 képpontból tevődik össze, amely lehetővé teszi a filmek minőségromlás nélküli átvitelét a képernyőre. A Direct LED technológia pontos zóna-háttérvilágítást biztosít, amely alkalmazkodik a kép tartalmához, és garantálja a legjobb kontrasztot, illetve képalkotást. Nincs funkciójának köszönhetően három dimenzióban élvezhetjük kedvenc filmjeinket.
LCD LED technológia a valósághű és autentikus színek érdekében
Légy top játékos ezzel a nagyszerű LG TV-vel
Használd ki a fejlett LG televízió összes okos funkcióját
A tökéletes választás mindenki számára
Élvezd a korlátlan multimédiás funkciókat
Specifikáció
24 hónap
LED
50 "
4K
3840x2160
60 Hz