TV LG 65" 65UA73006LA LED Smart - 65UA73006LA.AEUQ
LED, 50", 4K, 3840x2160, 60Hz, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi, Bluetooth, Smart, webOS 25
Termék kódja: 65UA73006LA.AEUQ
Gyártó: LG
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Specifikáció
24 hónap
LED
50 "
4K
3840x2160
60 Hz