TV Philips 43" 43PUS7000 LED Smart - 43PUS7000/12
LED, 43", 4K, 3840x2160, 60Hz, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi, Widi, Smart, Titan OS
Termék kódja: 43PUS7000/12
Gyártó: Philips
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Specifikáció
24 hónap
LED
43 "
4K
3840x2160
60 Hz
Nem
Nem
Igen
Igen
Widi, Smart
Titan OS
Szállítási információk
MPL - Magyar Posta
Szállítási információk
Házhozszállítás GLS
Házhozszállítás ExpressOne
Foxpost automatába
Hasonló termékek
USB Ram Drive
HS-TF-C1(STD)/8G/NEO/AD/W
Külső raktáron
Komplett konfigurációk
GB-BTIP-N250
Külső raktáron
Komplett konfigurációk
PB64-B-B50007MD
Nyomtató - Tintapatron
CE285A
Egér
KULT-THORIUM
Office
EP2-06667
- segithetünk?
Kérdezze
kollégáinkat!
Szerviz, beszerzés, akciók, árkérések, kedvezmények
Kapcsolat
Kérdezze kollégáinkat!
Akciós termékek
Akció!
Mobil készülékek Xiaomi Redmi A5 128GB DualSIM Ocean Blue - MZB0JSTEU
Mobil készülékek
MZB0JSTEU
Raktáron
Akció!
Access Point TP-Link EAP650-Wall AX3000 Wall Plate WiFi 6 Access Point White - EAP650-WALL
Access Point
EAP650-WALL
Raktáron
Telefon kellék - Varta Wireless Charger Multi vezeték nélküli dupla gyorstöltő
Okostelefon kiegészítő
57906
USB Ram Drive Apacer 32GB AH333 USB2.0 White - AP32GAH333W-1
USB Ram Drive
AP32GAH333W-1
M.N.C. Kompresszor 12V 5A 55806