TV Philips 55" 55PUS8079/12 LED Smart - 55PUS8079/12
LED, 55", 4K, 3840x2160, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi, Widi, Bluetooth, Smart, Titan OS
Termék kódja: 55PUS8079/12
Gyártó: Philips
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Engedd, hogy magával ragadjon az, amit szeretsz. Ambilight TV.
Élénk látvány rendkívül éles képpel.
Találd meg könnyen. TITAN OS.
Dolby Atmos a mozihangzáshoz
Jól használható játékokhoz. VRR és alacsony bemeneti késleltetés bármely konzolon.
Újrahasznosított műanyagból készült távirányító. Felelős csomagolás.
Vonzó kialakítású, szinte teljesen keret nélküli képernyővel.
Specifikáció
36 hónap
LED
55 "
4K
3840x2160
Nem
Nem
Igen
Igen
Widi, Bluetooth, Smart
Titan OS
Szállítási információk
MPL - Magyar Posta
Szállítási információk
Házhozszállítás GLS
Házhozszállítás ExpressOne
Foxpost automatába
Hasonló termékek
USB Ram Drive
SP128GBUF3B30V1K
Raktáron
Optikai meghajtók
136-62
Külső raktáron
Hálózati eszközök
TL-WN821N
Külső raktáron
Hálózati eszközök
LS108G
Ház
M340-BA
Monitor
C24G42E
- segithetünk?
Kérdezze
kollégáinkat!
Szerviz, beszerzés, akciók, árkérések, kedvezmények
Kapcsolat
Kérdezze kollégáinkat!
Akciós termékek
Akció!
Kellék - Wiwu iLux Airpods tok Case red
Kiegészítő és kellék
48332
Raktáron
Akció!
AMD Ryzen 5 9600X Tray AM5 (5,400GHz) 100-000001405 100-000001405
Processzorok
Meta Oculus Quest 2 hordozótáska
Virtual Reality eszközök
Delock sztereo jack 3,5mm apa > 6,35mm anya 3 pin fém adapter