TV Samsung 32" S32DG800SU OLED Smart - LS32DG800SUXEN
OLED, 43", 4K, 3840x2160, Mega Contrast, 240Hz, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi, Widi, Bluetooth, Smart, Tizen
Termék kódja: LS32DG800SUXEN
Gyártó: Samsung
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Fontos információ
Tisztelt Partnerünk!
A regisztráció menete:
A regisztráció részletei a  https://my.samsung.hu/termekregisztracio honlapon tekinthetőek meg.
Specifikáció
12 hónap
OLED
43 "
4K
3840x2160
Mega Contrast
240 Hz