TV Sony 55" KD55X75WLPAEP LED Smart - KD55X75WLPAEP
LED, 55", 4K, 3840x2160, 50Hz, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi, Widi, Bluetooth, Smart, Android
Termék kódja: KD55X75WLPAEP
Gyártó: Sony
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
A képek újrateremtése.
A tisztaság újradefiniálása.
A 4K X-Reality PRO még a 2K és HD felbontású kedvenceidet is közel 4K minőségben jeleníti meg.
Minden képet életre keltenek az élénk színek
Még a gyors akciójelenetek is zavartalanul és élesen jelennek meg
Hangzás, kiváló basszussal
Izgalmasan valódi moziélmény
Vezéreld Sony hangrendszeredet könnyedén
Szórakozás, ahogy te szereted.
A Google segítségével.
Vidd haza a moziélményt, és élvezd a BRAVIA televízióhoz tartozó filmeket
Gyönyörűen kifinomult
Specifikáció
24 hónap
LED
55 "
4K
3840x2160
50 Hz
Nem
Nem
Igen
Igen
Widi, Bluetooth, Smart
Android
Szállítási információk
MPL - Magyar Posta
Szállítási információk
Házhozszállítás GLS
Házhozszállítás ExpressOne
Foxpost automatába
Hasonló termékek
NAS szerver
DS425+
Külső raktáron
Monitor
PA248QV
Rendelésre
Ház
CC560 WH V2
Külső raktáron
Monitor
9S6-3PB19H-279
Notebook
PV15250_RPLU_001_P_UBU
Szünetmentes tápegység
PWUP-OL200AP-AZ01B
- segithetünk?
Kérdezze
kollégáinkat!
Szerviz, beszerzés, akciók, árkérések, kedvezmények
Kapcsolat
Kérdezze kollégáinkat!
Akciós termékek
Akció!
Tisztító eszköz - SBOX kézfertőtlenítő gél 100 ML
Tisztítóeszközök
HG-100
Raktáron
Akció!
Kellék - InLine Adapter 9 Pin Sub-D female / RJ45 female