TV Sony 65" FW-65BZ35L LED Smart - FW-65BZ35L
LED, 65", 4K, 3840x2160, 1200:1, 50Hz, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi, Android
Termék kódja: FW-65BZ35L
Gyártó: Sony
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Specifikáció
12 hónap
LED
65 "
4K
3840x2160
1200:1
50 Hz
Nem
Nem
Igen
Igen
Android
Szállítási információk
MPL - Magyar Posta
Szállítási információk
Házhozszállítás GLS
Házhozszállítás ExpressOne
Foxpost automatába
Hasonló termékek
Hálózati eszközök
HR340
Külső raktáron
TabletPC
MEGA 2 12+256GB GREY
Külső raktáron
Access Point
EAP772
Nyomtató - Tintapatron
ECOHPCF244AIP
TabletPC
ZAF00244GR
Access Point
DECO E4(3-PACK)
- segithetünk?
Kérdezze
kollégáinkat!
Szerviz, beszerzés, akciók, árkérések, kedvezmények
Kapcsolat
Kérdezze kollégáinkat!
Akciós termékek
Akció!
Billentyűzet Zalman ZM-K690M Wireless Keyboard + Mouse TypeA Black HU - 8809213763199
Billentyűzet
Raktáron
Akció!
AMD Ryzen 5 9600X Tray AM5 (5,400GHz) 100-000001405 100-000001405
Processzorok
Raktáron
Hútő - Arctic F12 120mm fekete ventilátor