TV Sony 77" K77XR80PAEP OLED Smart - K77XR80PAEP
OLED, 77", 4K, 3840x2160, 120Hz, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi, Widi, Bluetooth, Smart, Android
Termék kódja: K77XR80PAEP
Gyártó: Sony
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Esztétikus karcsúság, gyönyörűen beilleszkedik
Harmonikus jelenlét. Vékony és elegáns a lakótérben.
Slim One Slate dizájn. Mindenhonnan gyönyörű.
Szépen illik a falhoz
Csodálatos felület. Harmonizál az otthonoddal.
Tökéletesen integrálja a tévét és a hangprojektort, szinte nem is látható az állvány
Többcélú, a stílusodhoz illeszkedő állvány
Rendezettség minden szögből
Tiszta fekete OLED, fényes és gyönyörű
Több mint 8 millió önvilágító képpont, intenzív fényerő és kontraszt
Minden jelenet nagyobb fényerejű, ragyogó színekkel és kontrasztokkal
Több mint egymilliárd élénk, valósághű szín
Tiszta kép. Precíz és 4K-ra feljavított.
Specifikáció
12 hónap
OLED
77 "
4K
3840x2160
120 Hz
Nem
Nem
Igen
Igen
Widi, Bluetooth, Smart
Android
Szállítási információk
MPL - Magyar Posta
Szállítási információk
Házhozszállítás GLS
Házhozszállítás ExpressOne
Foxpost automatába
Hasonló termékek
Ház
WAVE V2
Raktáron
Ház
N4
Külső raktáron
Kábelek/Átalakítók
65466
Külső raktáron
Mobilrack
EEM2-U3
Raktáron
Winchester SSD
SKC600MS/512G
1400MI USB3.0
- segithetünk?
Kérdezze
kollégáinkat!
Szerviz, beszerzés, akciók, árkérések, kedvezmények
Kapcsolat
Kérdezze kollégáinkat!
Akciós termékek
Akció!
DIVOOM Hangszóró BLUETUNE-BEAN Bluetooth, 2 Generáció Fekete
Hangfal
BLUETUNE-BEAN-2GEN-BLACK
Akció!
Fejhallgatók, mikrofonok
BHP-LED-01
Akyga AK-CA-34 Molex (m) / 2x 3 pin 12V (m) / 2x 3 pin 5V (m) 4x 15cm