TV Strong 24" SRT24HE4023C LED - SRT24HE4023C
LED, 24", HD, 1366x768, 5000:1, 60Hz, AV, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi
Termék kódja: SRT24HE4023C
Gyártó: Strong
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Nézzen TV-t akár menet közben az auto adapterrel, egyszerűen csatlakoztathatja a TV készüléket a 12V-os DC csatlakozóba, a kemping autójában, lakókocsijában, hajóbában.
Rólunk mondták
Specifikáció
24 hónap
LED
24 "
HD
1366x768
5000:1
60 Hz