TV Strong 40" SRT40FG6733C LED - SRT40FG6733C
LED, 40", Full HD, 1920x1080, 60Hz, AV, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi, Android
Termék kódja: SRT40FG6733C
Gyártó: Strong
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Örülnél, ha otthon is mozi minőségben élvezhetnéd a filmeket? Ebben az esetben tökéletes választás számodra ez a remek STRONG TV. Nagyszerű vizuális élményben lehet részed, köszönhetően a fejlett LCD LED technológiának és HDR10 szabvány támogatásnak. Minden bizonnyal a kanapéhoz szögez majd Téged a tengernyi sorozat és film az olyan közkedvelt szolgáltatóktól, mint a YouTube, NETFLIX vagy a Voyo. A gyors jelenetek szerelmeseit is lenyűgözi 50 / 60Hz képfrissítési frekvenciája. Azért, hogy a fantasztikus látványon túl nagyszerű hangzásban is részünk legyen, 80W-os hangszóró felel. Ezen STRONG Smart TV a fejlett Android operációs rendszerrel büszkélkedhet, és egy valóban lenyűgöző dizájn fokozza megjelenését. A TV megjelenését fekete szín teszi tökéletessé. A TV-t VESA szabványú konzollal lehet a falra függeszteni, melynek méretei 200×200 mm. A távirányító a csomag része.
Kivételesen éles képi megjelenítés
Élvezd a precíz Full HD felbontást 40" képátló mellett. A Direct LED technológia precíz zóna-háttérvilágítást nyújt, amely alkalmazkodva a kép tartalmához a legjobb kontrasztot és képalkotást garantálja.
LCD LED technológia a nagyszerű élénk és természetes színélményért
HDR formátum támogatás
Használd ki a nagyszerű STRONG TV összes okos funkcióját
Ismerd meg a korlátlan szórakozás világát a multimédiás funkciókkal
Specifikáció
24 hónap
LED
40 "
Full HD
1920x1080
60 Hz