TV Toshiba 65" 65QG5E63DG QLED Smart - 65QG5E63DG
QLED, 65", 4K, 3840x2160, 60Hz, HDMI, USB 2.0, LAN
Termék kódja: 65QG5E63DG
Gyártó: Toshiba
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Specifikáció
24 hónap
QLED
65 "
4K
3840x2160
60 Hz
Nem
Nem
Igen
Igen
Szállítási információk
MPL - Magyar Posta
Szállítási információk
Házhozszállítás GLS
Házhozszállítás ExpressOne
Foxpost automatába
Hasonló termékek
Hálózati eszközök
TL-SG1008
Külső raktáron
Egér
Raktáron
Okosóra
TWIN_2_4G_BLU
Külső raktáron
Monitor
LS34C650TAUXEN
Egér
M-WL-OFF75-RED
- segithetünk?
Kérdezze
kollégáinkat!
Szerviz, beszerzés, akciók, árkérések, kedvezmények
Kapcsolat
Kérdezze kollégáinkat!
Akciós termékek
Akció!
HP LaserJet 91A toner
Nyomtató - Toner
92291A