TV Samsung 55" QE55LS01DBUXXH QLED Smart - QE55LS01DBUXXH
QLED, 55", 4K, 3840x2160, Mega Contrast, 50Hz, HDMI, USB 2.0, LAN, Wifi, Bluetooth, Smart, Tizen
Termék kódja: QE55LS01DBUXXH
Gyártó: Samsung
Elérhető:
Üzletben átvehető:
Futár kézbesíti:
Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk Szállítási információk
Fontos információ
Tisztelt Partnerünk!
A regisztráció menete:
A regisztráció részletei a  https://my.samsung.hu/termekregisztracio honlapon tekinthetőek meg.
Specifikáció
24 hónap
QLED
55 "
4K
3840x2160
Mega Contrast
50 Hz
Nem
Nem
Igen
Igen
Bluetooth, Smart
Tizen
Szállítási információk
MPL - Magyar Posta
Szállítási információk
Házhozszállítás GLS
Házhozszállítás ExpressOne
Foxpost automatába
Hasonló termékek
Szünetmentes tápegység
PRO1500I_LED
Külső raktáron
Multifunkciós nyomtató
DCPT730DWYJ1
Külső raktáron
Okosóra
BHR9444GL
Egér
S-PM5RFWT
Fejhallgatók, mikrofonok
EH183
Raktáron
Nyomtató - Tintapatron
3JA29AE
- segithetünk?
Kérdezze
kollégáinkat!
Szerviz, beszerzés, akciók, árkérések, kedvezmények
Kapcsolat
Kérdezze kollégáinkat!
Akciós termékek
Akció!
WAYTEQ XTAB 5V/2A hálózati töltő DC csatlakozó